Yıldızname

Yıldızname, dünyamıza etki eden yıldızların konumlarının insanlara nasıl etki ettiğini inceleyen gaybi ilim dallarından biri olarak tanınmaktadır. Yıldızname çalışmaları sırasında, dünyevi aleme ait pek çok gayb bilgisi medyum hocalar tarafından elde edilebilir. Pek çok konuda yıldızname hazırlanabildiği gibi, bunlardan en çok rağbet göreni iş için hazırlanan yıldıznameler olmaktadır.

Dünya, gizemli enerjilerin ve varlıkların etkisi ile çalışmaktadır. Bu etkilerin doğru şekilde kontrol edilebilmesi durumunda, istenen her türlü bilgi elde edilebilir. Elbette bu bilgileri elde edebilmek için mutlak surette bilgi ve deneyim gereklidir. İşte yıldızname de tam olarak bu tarz bir çalışmadır.

Yıldızname hazırlanırken, iş için hazırlanması durumunda gelecekte yaşanabilecek konularda kişiye yönlendirme yapar. Bu yönlendirme geleceği göstermiyor olsa da, kişinin başına gelebilecek olaylar konusunda tavsiyelerde bulunur. Örneğin, yıldızname yaptıran kişinin iş ile ilgili aklında birikmiş olan sorulara yanıt verir, en azından yanıtlara giden yola ışık tutar.

İş hayatı ile ilgili yıldızname hazırlanması durumunda, medyum hocanın çalışma bilgisine bağlı olarak çok net cevaplar alınması mümkündür. Ancak her çalışmada olduğu gibi, yıldızname çalışmasında da sadece medyum hocanın verdiği bilgilerle bir şey elde etmek mümkün olmamaktadır. Mutlaka kişinin bireysel çabası da gerekir. Eğer kişi çalışmayı aldığı gibi, hiçbir şey yapmadan bırakırsa bu durumda çalışmadan yararlanamaz, verilen bilgileri elde edemez.

Yıldızname de diğer gayb alemi çalışmaları gibi her aşamasında özen gerektirir. Ancak bu çalışmayı diğerlerinden farklı kılan nokta, çalışmadaki özeni sadece medyum hocanın değil, aynı zamanda çalışmayı yaptıran kişinin de göstermesi gerektiğidir. En doğru ve başarılı yıldızname hazırlanmış bile olsa, kişi bu çalışmayı kullanmazsa, iş hayatında buna göre adımlar atmazsa hiçbir şekilde etki görülmeyerek, sadece anlamsız bir çalışma olarak kalacaktır.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir