Vefk Yapan Hocalar

Hem manevi hem de dünyevi ilimlerin birleştirilmesiyle hazırlanan, belki de gayb alemlerinin enerjisini dünyaya en iyi yansıtan çalışmalardan biri olan vefk, kişilerin hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar etkilidir. Vefk yapan hoca, yaptığı çalışmayı doğru şekilde gerçekleştirdiği sürece, etkisiz olması imkansızdır. Enerji, her koşulda, her yerde yolunu bulur. Bu enerjiyi yönlendirmek de vefke bağlıdır.

Vefk yapan hoca hem maddi hem de manevi ilimleri kullanarak çalışmayı gerçekleştirmek zorundadır. Bu aşamada güvenilmesi gereken tek şey hocanın bilgisi ve nefesinin gücüdür. Bilgisi, vefk yapımında kullanılacak malzemenin ne olduğunu belirlemek için kullanılır. Kimi zaman safranlı, kimi zaman içine altın tozu bulunan mürekkepler kullanılır. Vefk yapan hoca, yalnızca mürekkepte bile yüze yakın farklı seçenek arasından yapılacak çalışmaya uygun olanını belirlemek zorundadır. Sadece mürekkeple kalmayıp, aynı şekilde kağıdı ve yazılacak olan duayı da belirlemek vefk yapan hocanın sorumluluğundadır.

Vefk yapımında, malzeme kısmından sonra, duaların ne zaman okunacağını hesaplamak devreye girer. Vefk yapan hoca, vefkin kullanım amacına göre yıldızların konumunu hesaplar. Buna ek olarak, vefki yaptıran kişinin doğum tarihine ve saatine göre bazı bilgileri de incelemesi gerekebilir. Bu incelemeyle birlikte, yapılacak olan çalışmanın niteliği belirlenir ve başlar.

Maddi ilimlerle ilgili kısım bittikten sonra, gaybi aleme ait bilgiler devreye girer. Vefk yapan hoca, mutlaka güçlü bir nefese sahip olmalıdır. Eğer nefesi kuvvetli değilse, enerjileri yönlendiremeyecek, malzemeleri doğru belirlemiş olsa bile vefki tamamlayamayacaktır.

Nesillerdir aktarılan vefk ilmi, bilinen ilimler haricinde bir takım gizli sırlar da barındırır. Bu sırlar, el verme yöntemiyle, medyum hocanın üstadından kendisine aktarıldığı için, vefk yapan hoca haricinde başka kimse tarafından bilinemez ve kadim birer sır olarak saklanır.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

One thought on “Vefk Yapan Hocalar

  1. Celalettin Salih hoca diye Hasırcılardaki yerinde insanlarla görüşüp kandıran kişiye şakın güzvenmeyin.Ben çok kötü durumdayken bunu yaptım malesef ama sonrasında para iademi istediğimde seansları almışsınız dendi.Evet 5 seanslık kendince bi işlem uyguladı ama yüzde birlik bir etkisi bile olmadı.Ben çok büyük hata yaptım görenlerin okuyanların paralarının boşa gitmesini istemem.İnanın sadece kandırmaca Allah bin kayını maddi manevi çıkartsın o ve yanındakilerden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir