Ayırma Vefki

Dünyevi alem ile gayb alemlerinin zaman mantığı birbirinden çok uzaktır. Dünyada bir saat kimi zaman gayb aleminde bir saniye bile olabilir. Bunun bilgisi, insan zihniyle idrak edilemez. Bu nedenle hangi büyü çalışmasının ne kadar süreceğini tam rakamlarla belirtmek imkansızdır. Medyum hocalar, ayırma vefki yaptıklarında, hiçbir zaman net bir tarih vermezler. Fakat büyüyü yaptıran kişinin bu süreci hızlandırabilmesine yönelik bir takım tavsiyelerde bulunurlar.

Yaptırdığınız ayırma vefkinin daha hızlı etki etmesini istiyorsanız, gayb alemlerindeki enerjilerin daha hızlı yönlendirilebilmesini sağlamak amacıyla bir takım çalışmalar içine girebilirsiniz. Herkes tarafından kolayca yapılabilecek olan bu çalışmalar, büyünün etki süresini daha hızlı hale getirme potansiyeline sahiptir.

Medyum hocalar, ayırma vefki tamamlandıktan sonra, büyüyü yaptıran kişiye bir takım dualar verir. Eğer bu dualara ihtiyaç duyuluyorsa, medyum hocanız, size ne yapmanız gerektiğini net bir şekilde anlatacaktır. Ayırma vefkinin etki süresine müdahale edebilmenizin tek yolu budur. Başka hiçbir şekilde müdahil olunamaz veya hızlandırılamaz.

Ayırma vefki yaptırdığınızda etkileri hızlı görmek istiyor olabilirsiniz. Fakat her çalışmada olduğu gibi, bunda da sabretmenin esas nokta olduğunu unutmamalısınız. Manevi alemlere güvenerek, herhangi bir dış müdahale yapmadan çalışmanın kendi kendine etki etmesini beklemeniz gereklidir. Eğer ayırma vefki yaptırıp, ayrılmasını istediğiniz kişilere fiziki bir müdahalede bulunursanız, büyünün etkisini artırmak değil, aksine şartları değiştirdiğiniz için büyüyü geçersiz bile kılabilirsiniz.

Bu noktada, iyi bir medyum hocayla çalışmak çok önemlidir. Medyum hoca, yapılan çalışmanın ne olduğunu ve nasıl yapıldığını dürüst şekilde anlatıyorsa, ayırma vefkinden, neyi ne zaman bekleyebileceğinizi daha kolay görürsünüz. Büyüyle ilgili her konuda yapmanız gereken tek şey, medyum hocanın tavsiyelerine uymak, eğer verdiyse, verdiği çalışmaları yerine getirmek ve sabrederek sonuçları beklemektir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir