Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozma çalışmaları, alanında gerçekten uzmanlaşmış ve işini iyi yapan hocalar tarafından gerçekleştirilebilir. Gerçekten bir büyü bozma çalışması yapabilmek için, tüm büyü türlerine hakim olmak ve bu büyülerin nasıl bozulabileceğinin bilincinde olmak gereklidir. Eğer medyum hoca, büyünün nasıl yapılacağını bilmiyorsa büyüyü bozması mümkün değildir. Bu nedenle her zaman yapılan çalışmalarda, hem büyü yapma hem de büyü bozma açısından tecrübeli isimlerle çalışılması gereklidir.

Büyü bozma çalışması yapılırken ilk gereklilik, yapılan büyünün ne olduğunun anlaşılmasıdır. Hangi büyünün yapıldığı bilinmiyorsa, o büyüye uygun bir çözüm yöntemi geliştirilemez. Bu yüzden medyum hocanın büyüler hakkında bilgili olması çok önemlidir.

Medyumluk büyü bozma çalışmalarına büyük önem gösterir. Bu çalışmaların önemli olma sebebi, kişilerin hem kendi hayatlarını hem de çevrelerindeki insanların hayatlarını etkilemesidir. Bir kişiye büyü yapıldığı zaman, yalnızca kendisi değil, tüm çevresi etkilenecektir. İyi bir medyum hoca, büyü bozma çalışması gerçekleştirerek kişinin ve çevresinin hayatını tekrar düzene sokar.

Bunların dışında, büyü bozma çalışmasında, büyü yapılırken hüddamların veya farklı varlıkların kullanılıp kullanılmadığı görmek çok önemlidir. Eğer hüddam veya benzeri bir varlık kullanılmışsa bu çalışmalarda farklı türden bir uygulamaya ihtiyaç duyulur.

Hüddamlar gayb alemlerinden varlıklardır. Bu varlıkların kullanıldığı pek çok büyü çalışması bulunur. Bu büyülerin bozulması, diğer büyülere kıyasla biraz daha zor olmaktadır. Bunun sebebi, büyü yapılırken varlıklara hüküm verildiği gibi, bozulurken de hüküm verilmesi gerektiğidir. Bu varlıklara hüküm vermek fazlasıyla zor ve deneyim gerektiren bir iş olmakla bilinir. Medyum hocalar büyü bozma çalışmalarında her zaman bunun farkında olarak, mutlaka doğru hükmü vermek için çabalar. Fakat, en başta belirtildiği gibi, büyü bozma çalışmasının gerçek bir medyum hoca tarafından yapılması en önemli gerekliliktir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir