Muska Yazan Hocalar

Büyüden, şanssızlıktan ve daha pek çok olumsuz durumdan koruyan, bilinen en etkili korunma yöntemlerinden biri olan muska, insanların hayatlarını değiştirebilecek kadar güçlü bir potansiyele sahip. Neredeyse herkesin hayatı boyunca en az bir kere karşılaştığı muskalar, farklı duaların farklı yöntemler ile yazılması ve türüne göre belirlenen bir deri parçasına sarılması ile yapılmakta. Muska yapan medyum hocalar, çalışmalarında da bu esaslara ve çok daha fazlasına bağlı kalarak, kişilerin taleplerini tam olarak karşılayabilmek amacıyla özel çalışmaktalar.

Muska, her ne kadar basit bir duanın deriye sarılması ve kişinin üstünde taşıması ile hazırlanabiliyor olsa da, gerçekten etkili olacak bir muskanın bu yöntemlerle hazırlanması imkansızdır. Tamamen kişilerin ihtiyaçlarına göre, özel olarak belirlenmesi gereken muskalar, muska yapan medyum hocanın tecrübesi ve bilgisine göre, kendi tercihi doğrultusunda özel malzemeler kullanılarak hazırlanır.

Muska hazırlamak kolay değildir. Muska yapacak olan medyum hoca, her şeyden önce kendisinden muska talep eden kişinin enerjisini inceler. Herhangi bir olumsuz durum var mı, büyü yapılmış mı gibi pek çok farklı konuda fikir edinir. Çalışma bu ön araştırma gerçekleştirildikten sonra başlar. Çalışmada, öncelikle muskanın ne için istendiği belirlenir. Eğer şanssızlığı atmak ve buna benzer kötü durumlar nedeniyle muska talep ediliyorsa, hazırlanacak olan çalışmanın niteliği değişecektir. Eğer kişi kısmet açmak, birini kendine bağlamak gibi amaçlarla muska talep ediyorsa, yine aynı şekilde kullanılacak deriden, mürekkebe kadar pek konuda farklı değişikliklere gidilecektir.

Muska yapıyorum diyen her medyum hoca muska yapamaz. Tecrübe, bilgi ve araştırma gerektiren bu ilim, çok talep görmesi nedeniyle dolandırıcıların da gözdesi konumunda. Ancak, arayışınız sırasında herkese güvenmeyerek ve muska yapımının neler gerektirdiğinin bilincinde olarak dolandırıcıların bir adım önüne geçebilmeniz mümkün.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir