Süryani Büyüsü

Eski büyülerden olması sebebiyle pek çok medyum hoca tarafından artık tam olarak öğrenilmiş olan süryani büyüsü, geçmişe kıyasla çok daha rahat uygulanabilmektedir. Medyum hocalar, bu büyünün popülerleşmesi ile birlikte, Süryanice bilgilerini de geliştirerek, süryani büyüsünü çok daha iyi yapar hale gelmiş ve her konuda kullanılabilecek olan teknikler geliştirmiştir.

Medyumluk işi her zaman için zorluklarla doludur. Bu durum eğitimden başlayarak, yapılan büyü çalışmalarına kadar devam eder. Bir medyum hoca için her büyü eşit zorluktadır. Bunlara süryani büyüsü de dahildir. Bir büyü yapılacağı zaman, kişilerin enerjileri analiz edilir ve buna uygun yöntemler belirlenir. Özellikle süryani büyüsü talep ediliyorsa, yine aynı şekilde büyünün kişi için uygun olup olmadığı bilinmek zorundadır.

Hocalar için büyünün yapım aşaması, büyünün yapılmadan öncesine kıyasla daha kolaydır. Çünkü yapım sırasında kullanılan teknikler doğru belirlendiği sürece herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak, büyü kolaylıkla gerçekleştirilecektir. Ancak, süryani büyüsü veya başka bir büyü olması fark etmeksizin, doğru büyüyü belirlemek için oldukça yoğun bir uğraş gerekebilir. Medyum hocalar, süryani büyüsü uygulamalarında sıklıkla alternatifleri gözden geçirerek kendilerini garantiye alır. Örneğin, bağlama amaçlı yapılan büyülerde çoğu zaman papaz veya canbar büyüsü alternatif olarak kullanılır. Bu büyüler daha etkili olduğu gibi, zaman açısından da daha hızlıdır.

Süryani büyüsü genel olarak zor bir büyü olarak gösterilebilir. Özellikle farklı bir dil istemesi, yaygın kullanılan Arapça dışında, Süryanice bilgisine ihtiyaç duyması nedeniyle, medyum hocalara ekstra çaba gerektiren bu uygulama, nasıl uygulanacağının belirlenmesi itibariyle de hassastır. Süryani büyüsü yapacak medyum hocaların klasik medyumluk bilgilerine ek olarak, daha farklı konularda da yeterlilikleri olması elzemdir. Bu sayede istenen sonuçlar alınabilir, yapılan büyü tutabilir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir