Aşk Vefki

Dünyanın temelleri aşk denen, en kadim ve en asil duygumuza dayanır. Her insan aşık olur ve aşkı hisseder. Dünyadaki her varlıkta aşk ortaktır. Hayvanlarda bile sevgi durumu gözlemlenebilir. Bu durumda, kişilerin birbirlerine olan aşkları kimi zaman imkansızlıklarla, kimi zaman yanlış anlaşılmalarla engellenebilmektedir. Bunun sonucundaysa, hem insanlar mutlu olamamakta, hem de aşık oldukları kişiye ulaşamayarak acı çekmektedir. İşte tam bu durumlarda, her konuda olduğu gibi, insanlığın en büyük yardımcısı gayb alemleri, aşk vefki yöntemiyle kişilere yardım etmektedir.

Aşk vefki tarihte çok kez kullanıldığı için, çok sayıda yönteme sahiptir. Kimi zaman muskalarla veya farklı yöntemlerle aşk vefki yapılabilirken, bunlar arasında hem etki süresinin hızlı olması hem de kolay malzemelerle gerçekleştirilebilmesi sayesinde, mumla yapılan aşk vefki ön plana çıkmaktadır.

Mumla aşk vefki yapabilmek için, birbirlerine aşık edilecek olan kişilere ait birer eşya gerekir. Bu eşyaların özellikle kişilerin üzerinde uzun süre bulunmuş olması tercih edilir. Takı, toka veya saat gibi aksesuarlar, bu aşk vefki yöntemi için ideal malzemelerdir.

Aşkın evrensel rengi olan kırmızı, mumla yapılan aşk vefkinde de yerini korur. Bu nedenle, iki farklı kırmızı mum kullanılmalıdır. Eğer bulunabiliyorsa, bu mumların uzun olması tercih edilir. Eşyalar, mumların altına yerleştirilerek, mumlar yakılır. Bir süre sonra medyum hocanın okuyacağı dualar ile erimeye başlayan mumlar, kişilere ait eşyaların üzerini tamamen kaplayana kadar devam edilir. Aşk vefki yapılırken, bu esnada medyum hoca duaları okumaya devam eder.

Mumlar tamamen yok olduktan sonra, eşyalar birbirlerine yapıştırılır. Eğer bulunabiliyorsa, kırmızı bir ip yardımıyla bağlanır. Bağlanan ip ve eşyalar, yine medyum hoca tarafından okunmaya devam eden dualar eşliğinde toprağa gömülür ve aşk vefki tamamlanır.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir