İstanbul Medyumları – İstanbul’daki Medyum Hocalar

Manevi alemlere olan ilgi çağımızda çok daha yoğun olarak karşımıza çıkıyor olsa da, bu ilginin kökenleri en antik çağlara kadar dayanmaktadır. Sadece tek bir ülkede değil, dünyanın her noktasında bu tarz çalışmaları yapan insanlar her daim varolmuş ve hala var olmaya devam etmektedir. Ancak, özellikle antik dönemlerde bu çalışmalar her zaman belli başlı merkezlerde yoğunlaşmıştır. Bu yoğunluğun yaşandığı en önemli merkezlerden biri olan İstanbul, çok uzun yıllardır devam eden ve nesilden nesle el verme yoluyla aktarılan bilgiler sayesinde sürekli kendini geliştirmeye devam eden İstanbul medyum hocaları sayesinde, geçmişteki değerini günümüzde korumaya devam etmektedir.

İstanbul medyum hocalarının çalışmaları çok eski yıllara dayanmaktadır. En basitinden, Bizans döneminden beri gelen pek çok çalışma hala İstanbul medyum hocaları tarafından uygulanmaya devam etmektedir. Bu çalışmalar uygulanmaya devam ettiği gibi, hala ilk günkü gibi yoğun bir talep görmektedir.

İstanbul’daki medyum hocaların pek çoğu, atalarından el alma yoluyla, bir silsile içerisinde nesilden nesile aktarılan teknikler ve büyü yöntemleri sayesinde oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Bu çalışmalar yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada ilgi görmekte, bu nedenle dünyanın her yerinden manevi ilimlere ilgi duyan kişiler, hatta eğitim almak isteyen farklı ülke medyumları bile İstanbul medyum hocalarına başvurmakta, onları ziyaret etmektedir.

Bu kadar yoğun manevi atmosfere sahip bir şehirde yapılan tüm çalışmalar aynı ölçüde çok yoğun bir etkiye sahiptir. Şehirle doğrudan alakası olmasa da, dolaylı yoldan şehrin tarihi ve antik dönemlere dayanan manevi gelenekleri sayesinde İstanbul medyum hocaları her dönemde popüler olmaya devam etmekte, her dönemde başarılı çalışmaları ile insanların ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Bu nedenle, İstanbul’daki medyum hocaların neredeyse tamamı her daim dolu bir programa sahip olmakta ve insanlar tarafından iyi yorumlar ile anılmaktadır.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir