Papaz Büyüsü Yapan & Bozan Hocalar

Diğer büyülere kıyasla daha farklı uygulanan papaz büyüsü, yine aynı şekilde diğer büyülere kıyasla çok daha farklı bir etki süresine sahiptir. Özellikle, sadece enerjilerin kullanıldığı normal büyülere kıyasla çok daha farklı uygulan yapım yöntemi, papaz büyüsü yapan hocaların daha erken sonuç almasına ve böylece büyüyü talep eden kişinin isteklerine daha hızlı yanıt vermesine yardımcı olmakta.

Papaz büyüsü yapan hocalar çalışmanın niteliğine göre hüddam kullanıp kullanmamaya karar verir. Eğer hüddam kullanılacaksa, hüddama hüküm verilmesi sadece yarım saat alır. Bu esnada medyum hoca belli çalışmalar yapar ve hiçbir şekilde büyüyü yaptıran kişinin yardımına ihtiyaç duyulmaz. Fakat papaz büyüsü yapan hoca hüddam kullanmadan, daha farklı bir yöntem uygulayarak büyüyü tamamlamaya karar vermişse, bu durumda medyum hoca tarafından büyüyü yaptıran kişinin belli çalışmaları yapması istenebilir. Bu çalışmalar genellikle basit dua okumalarından ibaret olsa da, çalışmanın hızlı şekilde sonuçlanabilmesi için fazlasıyla önemlidir.

Papaz büyüsü yapan hocalar çalışmanın ne olduğuna göre tahmini bir süre verecektir. Hüddam kullanılan papaz büyülerinde hüddam hükmü aldıktan hemen sonra çalışmaya başlayacağı için çok daha kısa sürede etki görülmeye başlayacaktır. Ancak hüddam kullanılmayan ve sadece enerjilerin tercih edildiği büyülerde papaz büyüsü yapan hocalar daha uzun sürede etki görüleceğini belirtebilir.

İster hüddamli, ister sadece enerji ile uygulanıyor olsun, papaz büyüsünün tam olarak ne zaman sonuç vereceği bilinemez. Yalnızca ne kadar süre içerisinde etkilerinin görülebileceği belirtilebilir. Papaz büyüsü yapan hocalar kimi zaman bu etkileri hızlandırmak için güçlendirici vefk ve muska gibi çalışmalar yapabilir ancak bu çalışmalar her papaz büyüsü için uyumlu değildir.

Papaz büyüsü yapan hocalar her ne olursa olsun, yapılacak olan çalışmanın en kısa sürede neticelenmesi için çalışacaktır. Bu nedenle kendilerine güvenmeniz ve dediklerini yapmanız çok önemlidir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir