Geri Getirme Vefki

Geri getirme vefkini evde yapmak gibi bir şansınız bulunmuyor. Vefk kavramı basite indirgenmemesi gereken ve her zaman için özel olarak dikkat edilmesi gereken bir olgudur. Bu kavrama her konuda saygıyla yaklaşmanız ve hiçbir zaman bilginin değerini düşük görmemeniz gereklidir. Geri getirme vefki manevi alemi alakadar eden bir konu olduğu için, bu konuda bilinçsiz yapılacak çalışmalardan hiçbir şekilde verim almanız mümkün değildir.

Bir vefk yapabilmek için pek çok medyum hoca yıllar boyu eğitim almaktadır. Bu eğitimler el verme yöntemi ile nesilden nesle aktarıldığı için her zaman bu eğitimi hak eden kişiler almıştır. Bir medyum hocanın vefk yapabilmesi için bilgiyi hak etmesi gereklidir. Geri getirme vefki özünde basit bir çalışma gibi gelebilir fakat düşünüldüğü zaman oldukça karmaşıktır ve her zaman için çok ciddi dikkat ile yaklaşılması gereklidir. Bu çalışmaları evde yapabileceğinizi söyleyen kaynaklar gerçeği yansıtmaz, aksine sizin için tehlikeli olabilir.

Hiçbir vefkin evde yapılması mümkün değildir. Vefkler, zaman zaman medyum hocalar tarafından bile yapılırken zor olabilir. Bu çalışmaların her koşulda işini bilen ve daha önce çok ciddi çalışmalar yapmış insanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereklidir. Geri getirme vefki çok karmaşık bir çalışma olmasa bile, doğru şekilde uygulanmaması halinde ciddi sıkıntılara yol açar.

Medyum hoca seçiminizde bile, vefk hakkında bilgisi olan insanlar ile çalışmanız çok önemlidir. Kulaktan dolma bilgiler ile hiçbir şartta vefk yapabilmek mümkün değildir. Her zaman dikkatli ve özenli davranmanız gerekir. Vefk yapımı esnasında başınıza gelebilecek en ufak sorun bile hayatınızı alt üst edebilir. Geri getirme vefki için de geçerli olan bu durum, ayrıntılı düşünülünce aslında vefk çalışmalarının kendini koruma mekanizması olarak kabul edilebilir. Herkesin vefk yapabildiği bir dünyanın çok başka olacağı aşikar. Bu yüzden, vefk bu yol ile kendini kötü niyetli insanlara karşı korur.

Vefk çalışmaları sadece işinin ehli insanlara bırakılmalı, hiçbir şekilde denemek için bile olsa evde yapılmamalıdır. Geri getirme vefki ile ilgili internette yer alan yüzlerce kaynak arasında tek bir doğru bile bulamazsınız. Gerçek vefk el vererek aktarılır ve medyum hocalar tarafından özel olarak gizlenir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir