Muhabbet Vefki

Bir vefki etkili kılan belli başlı faktörler mevcuttur. Bunlar, kişinin durumu, vefki yapanın nefesi, kullanılan vefk tekniği ve vefk yapılan kişi olarak belirtilebilir. Bir vefkin etkili olabilmesi için söz konusu tüm bu faktörlerin doğru şekilde denk gelmiş olması gereklidir. Muhabbet ve sıcaklık vefki için de aynı ölçüde geçerli olan bu durum, vefkin en etkili olanının belirlenmesini çok zor hale getirir. Ancak medyum hocaların tecrübeleri ve daha önce yapmış oldukları çalışmalar doğrultusunda, muhabbet ve sıcaklık vefkinin hangi versiyonunun daha etkili olduğunu belirlemek mümkündür.

Muhabbet ve sıcaklık vefki pek çok alternatif yöntem ile gerçekleştirilebiliyor. Fotoğraftan düğüme kadar çok seçeneğiniz bulunan bu çalışmanın en etkilisi olarak, vefk yapılırken hüddam veya cin benzeri varlıkların kullanıldığı çalışmalar gösterilmekte. Çoğu zaman papaz vefki ile karıştırılan bu çalışmalarda, hüddamlar kullanılarak iki kişi arasında muhabbet bağının tekrar tesis edilmesi mümkün olabiliyor. Ancak çoğu medyum hoca, muhabbet ve sıcaklık vefki gibi, alternatif yöntemlerin çok sayıda olduğu çalışmalarda hüddam kullanılmasına pek sıcak yaklaşmıyor.

Eğer muhabbet ve sıcaklık vefki yaptırmak istiyorsanız, hangi vefknün sizin için en verimlisi olacağını anlamak için mutlaka bir medyum hocanın fikrine danışmalısınız. Her vefk, herkes için etkili olmayabilir. Hüddam bile kullanılmış olsa, sadece fotoğraf ile yapılanından daha fazla verim alma ihtimaliniz bulunuyor. Bu durumda en doğru kararı sadece deneyimli bir medyum hoca verebilir.

Hüddam kullanılarak yapılan muhabbet ve sıcaklık vefki dışında, düğüm kullanılarak yapılan çalışmaların da etkisinin oldukça yüksek olduğuna şahit olmak mümkün. Düğüm kullanılarak yapılan muhabbet ve sıcaklık vefkinde, vefk yapımında kullanılan düğüm, toprakta ne kadar derine gömülürse o kadar vefk fayda elde edilir. Eğer doğru şekilde yapılırsa, bu yöntem de hüddam kullanılarak yapılan vefk kadar etkili olabilir.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buraya tıklayarak açılan yorum formundan paylaşabilir, daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir