Vefk Yaptıranların Yorumları

Dolandırıcı medyumların çoğaldığı son yıllarda gerçekten bir şeylere ihtiyacı olan ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda manevi çalışmalara yönelen kişiler oldukça mağdur olmakta. Aslında manevi dünya hakkında en ufak bir bilgisi olmayan kişiler, büyü bozduklarını, vefk yazdıklarını söyleyerek insanlardan yüklü miktarda paralar almakta. Sadece bu sahtekarların tuzağına düşen ihtiyaç sahiplerini değil, aynı zamanda gerçekten işini yapan medyumları da zor durumda bırakan bu dolandırıcılar, medyumluğu adını kirletmekte. Gerçek medyum hocalar, bu kişilerin arasından sıyrılmakta zorlanarak, insanlara yardım edemediği gibi, aynı zamanda kendilerini de doğru tanıtmaları imkansız hale gelmekte. Bu tarz sahtekarlar internetin her yerinde oldukları için, gerçekten bir medyum hocaya ihtiyaç duyan kişiler pek çok isim arasında kaybolmaktalar. Gerçek medyum hocaları bulmak için özel bir çaba içerisine girmesi gereken ihtiyaç sahipleri, sokak sokak gezerek medyum bulamayacakları için yine aynı şekilde internetin yardımına başvurmak zorunda.

Yardım arayışında olan insanların çaresizliklerinden faydalanmak isteyen dolandırıcı medyumlar, çoğu zaman çalışma yapmadığı gibi, yaptıkları zamanlarda da hiçbir sonuç elde edilememekte. Dolandırıcıların arasından gerçek ve dürüst medyumların sıyrılabilmesi, insanlara yardım etmesi için mutlaka daha önce medyumlarla çalışmış kişilerin tecrübelerinin okunması gerekiyor.

İster olumlu, ister olumsuz olsun, medyum hocalar hakkında siz de yorum yaparak hem dolandırıcıların önüne geçebilir hem de gerçek medyum hocaların adını ön plana çıkararak, zor durumda olan diğer insanları dolandırıcılardan kurtarabilir, sorunlarını çözmelerine yardım edebilirsiniz.

Sayfamızdaki tüm yorumlar tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de başınızdan geçen hikayeyi buradaki yorum formundan paylaşabilirsiniz.

77 thoughts on “Vefk Yaptıranların Yorumları

 1. Dolandırıcı medyumlardan çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim bugüne kadar! Erdoğan denen şarlatan parayı aldı kaçtı ne telefonlara cevap veriyor ne başka bir şey! Tamamen şarlatanlık üzerine kurmuş düzeni! Dikkatli olun.

 2. Ucuz numaralarla insanları kandırmak ne kadar kolay böyle!!!! Medyum Meryem denen kadına bir sürü para kaptırdım, sonucunda ne telefonlarıma cevap alıyorum ne başkabişey! Bıktım artık yemin ederim böyle insanlarla karşılaşmaktan sizin aklınız varsa yapmayın

 3. Selamlar, ali hocayla çok fazla konuda çalıştık hepsinden memnun kaldım. 60 yaşında adamım ve sırf bu yorumu yapabilmek için bilgisayardan bu siteye sokturttum kendimi.

  Rızuk açma büyüsü yaptırdık malum emekli maaşları yetmiyor bir dükkan açtık ufak bir yer çalışıyoruz dişimiz tırnağımıza takıp kısmet olmadı bir yolunu bulduk medyum ali hocayla irtibata geçtik bir haftada vefkimiz geldi parasını ödedik aldık bir ay sonra dükkanın bereketi yerine geldi

  velhasıl kelam inşallah sizler de gaybi alem enerjisinden nasiplenirsiniz. Ali hocamız bu konuda işin ehlidir, güvenebilirsiniz.

 4. arkadaşlar herkese merhabalar… medyum emre aktaşa yaptırdığım vefk çalışması bir aydır elime ulaşmadı kendisi bana iki günde göndereceğini söylemişti ne çalışma var ne başka bişey daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu acaba?

 5. Dolandırılanlara geçmiş olsun, iyi hocaları da yazalım ki insanlar dolandırıcıların arasında işlerine gerçekten yarayabilecek isimleri bulabilsin. Medyum ali hoca ile çalıştık biz ve gayet olumlu yorum aldık.

  Korunma muskası yazdırdık. Muskadan önce çok kabuslarım vardı. Kabuslarım muskayı taktıktan sonra birkaç gün arttı. Ali hoca söylemişti zaten böyle olacağını ama bu kadar olacağını beklemiyordum. İki gün sonra en ufak bir kabus görmedim. Korkuyla yattım halbuki ama her şey yolundaydı. O günden beri tuvalet haricinde asla çıkarmadım muskamı.

 6. DENİZ HOCAYA ULAŞAMIYORUM???? BÜYÜSÜ İŞE YARAMADI BANA BAŞKA HEMEN ETKİSİ GÖRÜLÜR DEMİŞTİ BİRKAÇKEZ KONUŞTUK ETKİSİ GÖRÜLMEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİMDEN SONRA CEVAB ALAMIYORUM LÜTFDEN YARDIM EDIN

 7. Tara isimli profesyonel dolandırıcıya para kaptıranlardan biri de benim! Kaç kişiye aynı numaraları sattı kim bilir. Ben baştan itibaren şüphedeydim, annemin ısrarları sonucunda kabul ettim gitmeyi. Yerimiz var dedi başta, sonra yerimize gelmene gerek yok dedi. Telefonda hallolur dedi. Tamam dedik parasını yolladık, dolandırıcı kadın ne iş yaptığı var ne başka bir şey! Parayı aldıktan sonra tüyenlerden! Bankayla görüştük dilekçe verdik inşallah geri alacağız parayı ama eziyeti, umutların kırılması hiçbir paraya değecek şey değil!

 8. AHLAKSIZ MEDYUM HAKTAN TELEFONDA YEMINLAR EDEREK INSANLARI KANDIRIYOR!! YEMIN OLSUN TUTMAZSA ADAM DEGILIM DEDI PARASINI PESIN PESIN ALDI HAK ADAMIYIZ ALİMİZ GİBİ ZIRVALARLA VAKTİMİZİ ÇALDI NE BÜYÜSÜ TUTTU NE DE PARAMIZI İADE ETTİ HAKKIM HARAM OLSUN SANA HAKTAN!

 9. turkiyedeki medyum hocalarla calismayi tavsiye etmslerdi ozellkle iyi olduklarini söylediler bizde bna güvenerek medyum haktana calsma yaptirdik uzaktan para gönderdik birsuru ugrastik ama hc sonuç alamadik kendisine güvenmenizi tavsye etmyorum…..

 10. hasta anneme şifa olacak diye güvenip binlerce lira para ödedik gizem kaynarca adında bir dolandırıcıya ne isterse verdik tek kelime etmedik hocadır diye ama hocalık falan hak getire hiçbir işe yaramayan bir vefk yaptı verdi hakkım sonuna kadar haram olsun başka diyeceğim yok!

 11. Ailevi bir meselemizden dolayı ayrılığın eşiğine geldiğimiz anda ilk kez medyum hocaya başvurmak aklımıza geldi. Her mantıklı insan gibi önce araştırmamızı yaptık, çıkan isimleri değerlendirip aralarından iyilerini seçmeye çalıştık. Allah razı olsun kendisinden, bu siteyi yapanlardan Ali Hoca’ya rastgelmeyi başardık. Sorunu çözün Ali hocam, istediğiniz her şeyi verelim dedik ki biz binlerce lirayı gözden çıkarmıştık. Ali hoca sadece hakkı olanı aldı bir kere buradan gönlümüzü kazanmayı başardı. Sorunu çözmenin yolunu da anlattı hangisini seçeceğimizi bize bıraktı, her şeyi içimize siner şekilde yaptı. Allah razı olsun ali gürses. Dünya senin gibi adamlar sayesinde dönüyor. Biz bu siteye bırakılan telefonuyla ulaştık. Görmeyenler olursa veya o arkadaşın yorumu silinirse diye ben de yazayım, bana da bir allah razı olsun derseniz sevinirim. 0535 590 62 75

 12. mete diye bir adam senelerdir insanlari kandirmaya devam ediyor her seferidne farkli isimler piyasaya cikiyor bi dönem kağandi bi dönem hakan büyük oldu bi dönem bahtiyar diye gezdi simdi son numarasi mete! hepsinin arkasinda ayni kisi var sebeke gibi birsürü telefon kullaniyorlar hep baskasinin adina para istiyorlar böyle olunca yakalanmadan dolandirmaya devam! oh ne güzel dünya! İfsalayan cok ama okuyan yok!

 13. Mustafa hocanın numarası sürekli değişiyor. Her seferinde farklı hesaba para istiyor. Kardeşimle birlikte kaptırdığımız 3000 liranın izini sürebilmek için adamı takip ediyoruz. Hep farklı isimlerle. Biz ipin ucunu kaçırdık takip edemiyoruz inşallah siz yakalayabilirsiniz dolandırılmazsınız… Bildiğimiz bu kadar

 14. Fadime diye bir hocayla çalışıp bir sürü para kaptırdıktan sonra Ali Hoca’yı bulmak ilaç gibi geldi resmen. Bağlama büyüsü yaptırmıştık, bu büyünün etkisini göstermesi aylar sürecek dedi, çok uzun vakit alacak dedi Fadime denen zibidi. Tüm bunları yaparken hem vaktimiz hem de paramız boşa gitti. En son Ali hocaya arkadaş tavsiyesiyle ulaştım. Medyum dediğin adam gerçekten böyle olur. Öbür zibidiler gibi boşa sıkmaz. Dediği sürede istediğimiz büyüyü yaptı ne en ufak bir rahatsızlık verdi ne başka bir şey. Fadime saat başı para isterdi Medyum Ali’nin parasını geciktirdik hatta bir hafta ödemedik tek kelime etmedi. Allah razı olsun, işi de nefesi de iyi.

 15. BATMAK ÜZERE OLAN İŞYERİMİ ALİ GÜRSESİN RIZIK AÇMA VEFKİYLE KURTARDIM. BELKİ SAÇMA VE ABARTI GELEBİLİR BAZILARINIZA AMA GERÇEK BİR MEDYUM HOCANIN NE KADAR KUVVETLİ OLABİLECEĞİNİ HEPİMİZ BİLİYORUZ… MANEVİ DÜNYANIN KAPISI ARALANDIĞINDA HİÇ KİMSENİN BEKLEMEDİĞİ ŞEYLER ÇIKAR ORADAN!!! BUNU BİLEREK YAŞARSANIZ HERŞEY İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLUR ALLAHIN HERŞEYE GÜCÜ YETER ALİ HOCA GİBİ İSİMLERDE BUNA VESİLE OLUR! BEN KENDİ GÖZLERİMLE ALİ GÜRSESİN NEYE VESİLE OLDUĞUNA ŞAHİT OLDUM… BENİM YAŞIM ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR BU YAŞIMDA BİLE BU DERECE ZORLUKLAR BENİ ÇOK BOĞDU 0535 590 62 75 ALİ HOCANIN NUMARASINI BIRAKIYORUM ALLAHIM İNŞALLAH HEPİNİZE DERLERİNİZİN ÇÖZÜMÜNDE VESİLE OLMASINI SAĞLAR AMİN

 16. CÜNEYT HOCA TARAFINDAN DOLANDIRILDIM BANA ATTIĞI DEVASA KAZIK NEDENİYLE BAŞIMA GELMEYEN KALMADI! BUGÜNE KADAR ÇOK MEDYUMLA ÇALIŞMIŞTIM AMA CÜNEYT ÇOK ÖZEL BENİM İÇİN! HAYATIMDA KİMSEYE KİN GÜTMÜYORUM AMA ONA GÜDÜYORUM! DİĞER TARAFTA HESAPLAŞACAĞIZ MEDYUM CÜNEYT!

 17. Harun hocaya verdigim para ve altinlarimi geri alamiyorum uzerinde buyu oldugunu soyledigi altinlarimi kargoyla gonderdim adresine kadar gittik hicbir sekilde medyum harun adini duyan kimse yok! her sey sahteymis polise gittik konustuk ama bisey cikmaz dedi. insallah bulacagiz kendisinin adresini sorunu cozecegiz!

 18. Merhabalar, Medyum Yılmaz Eren ile çalışan varsa kendisinin yeni numarasını iletebilir mi? Numarası değiştiği için ulaşamıyorum! Beni engellemişti en son 1000 lira paramı çaldıktan sonra. Ulaşırsam iki çift lafım olacak!

 19. medyumluka inanmaya inanmaya arkadaş zoruyla gittiğim Bülent isimli medyumdan sapık mesajlar almaya başlayarak birkez daha soğudum hiçbir medyumun gerçekliğine inanmıyorum ama inanlalar olabilir bu yüzden inanlalara tavsiye niteliğidne söylüyorum asla bu adama inanıp para falan göndermeye kalkmayın!!

 20. Olcay Hoca tarafından dört defa kandırıldığımı itiraf ediyorum. Normalde asla böyle bir yorum yapmak istemezdim, çünkü dört sefer iyi niyetine güvendim parasını ödedim ama sonucunda her şeyin boş olduğunu gördüm. Hiçbir şeyde yardımcı olmadı, yaptığı hiçbirşeyin etkisi görülmedi. Önermem.

 21. Medyumların en dolandırıcısını bulmak konusunda galiba özel bir yeteneğim var. Medyum Hasan diye biriyle çalıştık. Herifin yazdığı vefkte arapça anlamsız kelimeler olduğu ortaya çıktı. Bilen birine okuttuk gördük bunu… Ama tabi kendisinin yaptığı bu dolandırıcılığı her yerde söyleyeceğim benim gibi sazanlık yapmamanız için…

 22. RECEP KAPLAN DIYE BIRI VAR ALMANYADAKI SAHTE MEDYUMLARLA ORTAK ÇALIŞIYOR TANIMADIĞINIZ İNSANLARA HİÇ DUYMADIĞINIZ İSİMLERE PARA İSTİYOR BU PARAYI GÖNDERDİĞİNİZ ZAMAN TELEFONLARDAN ENGELLİYOR KESİNLİKLE GÜVENMEYİN

 23. BUGÜNE KADAR ÇOK DOLANDIRICI SAHTEKAR GÖRDÜM AMA BU HAKAN KADAR BÜYÜK ŞEREFSİZİNİ GÖRMEDİM! SİTENİN ADMİNLERİ KÜFÜR YAYINLAMIYOR O YÜZDEN KÜFÜRLERİMİ İÇİMDE TUTUYORUM AMA ADAMIN BİR DEDİĞİYLE DİĞER DEDİĞİ ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR ÖYLEKİ BUGÜNE KADAR KENDİSİNDEN MEMNUN OLAN HİÇKİMSE OLMAMIŞ! BİZDE AYNI ŞEKİLDE KENDİSİNDEN HİÇ MEMNUN KALMADIK! VERDİĞİMİZ PARANIN HER KURUŞU HARAM OLSUN DİYORUM SADECE!!!

 24. hollandada yasiyorum burada yasayan bir medyum hocayla tanistim kendisinin adi tara bin lira basta ikibin sonradan toplamda ucbin tl para yolladim western union ile farkli bir isme kendini telefonda hic duyamadim hep asistanlariyla muhatap oldum burada uyansaydim cok param gitmezdi saten sakin guvenmeyin buna yoksa kazik yersiniz ben parami geri alamiyorum en azindan siz para kaptirmayin diye bu yorumu yaziyorum buraya

 25. SAKIN BU KENAN ŞARLATANINA GÜVENMEYİN ALLAH BELASINI VERSİN AİLE DÜZENİMİZE KADAR HER ŞEYİMİZİ BOZDU DOLANDIRICI! YAPABİLECEĞİMİZ HER TÜRLÜ ŞEYİ YAPTIK İSTEDİĞİ HER ŞEYİ ANINDA SAĞLADIK AMA HERİF SADECE OYALADI!!!!! GÜVENİLMEZDİR İNANMAYINIZ!

 26. Çocuğumuz olmadığı için yardımına başvurduğumuz medyum gizem kaynarca iyi niyetimizi ve güvenimizi suistimal etti. Bizi resmen bir sürü insana rezil etti. Kaç para istediyse yolladık ama sürekli özel sorular sormasından şüphelendiğimiz için biraz araştırma yaptık. Eşim kıskançlık krizlerine girdi, kendisinin erkek olduğunu söyleyen çok fazla kişi var. Biz de benzer şeyleri yaşadık. Hanımlar özellikle dikkat edin bu kişiye karşı.

 27. Medyum bahtiyarın yazdığı muskayı açtırdık içinden alakasız bir dua çıktı. Adam fatiha suresini bilgisayardan çıktı almış bize muska diye yutturuyor! Giden 500 liramıza oldu!

 28. EMRE AKTAŞ DOLANDIRICISINA BİR KURUŞ PARA VERMEYİN SAKIN!!!!!!!!!! BU KADAR DOLANDIRICILIK OLMAZ BU KADAR ŞARLATANLIK OLMAZ! SAKIN AMA SAKIN BİR KURUŞ ÖDEME YAPMAYIN BU ADAMA! VEFK İSTERKEN KARALAMALARLA DOLU ARAPÇA BİLE OLMAYAN Bİ KAĞIT YOLLADI

 29. ALLAHIN SELAMINI BİLE ALMADAN PARA SORAN MEDYUM OLCAY DENEN ZİBİDİYE GÜVENMEYİN. VEFK YAZDIRDIK KORUNMA AMAÇLI VEFKIMIZI GONDERDI AMA İÇİ BOŞ! BOŞ KAĞIDI VEFK DİYE KAKALIYOR DOLANDIRICI!

 30. İnsanı resmen çileden çıkarıyorlar! Şebeke olarak çalıştıkları için kendilerine bir sürü sahte profil açıyorlar. Biz facebookta yaptıkları iyi yorumlara sazan gibi atlayıp girdik. Bu sazanlığımızın bedeli olarak 1000 lira ödedik. Bakın 1000 lira önemli değil ama mağdur olan insanların umutlarıyla vakitleriyle oynadıkları için çok kızıyorum. Emre Aktaş ismine binlerce kötü yorum var ama ne hikmetse bazı sitelerde hep onun adı geçiyor en iyi hocadır bilmem ne diyor! Sahte profillerle kandırıyorlar insanları! İyi görüp benim gibi parayı atıyor insanlar ama sonradan Emre Aktaş diye birinin bile olmadığı ortaya çıkıyor! Rezillik bu kadar olmaz!

 31. Sebeke olarak calisan medyum rahman allahin adini kullaniyor ama aslinda hic de oyle olmayan calismalar uyguluyor normalde allahin adiyla yapilan vefk calismasinda bile farkli büyüler yaptigini soyluyor allah islah etsin bilseydik yaptirmazdik hos yaptigimizinda bi etkisi olmadi…

 32. SALİH MEMİŞOĞLU ASLINDA MEDYUM RECEP KAPLANLA AYNI KİŞİ!!!! ÇOK ZOR DEĞİL HEPSİ AYNI ÇAKMA İSMİ KULLANARAK ÇALIŞIYOR HEPSİ AYNI NUMARALARI ÇEKİYOR VE DOLANDIRIYOR!!!!!! GÜVENMEYİN BİR KURUŞ BİLE ATMAYIN İKİSİNEDE!!!!!!

 33. Ali hocam senden allah binlerce kez razı olsun ne muradın varsa versin. Bizim mağduriyetimizi en doğru yoldan giderdin, bizim Allah’a imanımızın güçlenmesine vesile oldun, inşallah Ali gürses ismi de herkes tarafından bilinir. Bakın tüm samimiyetimle söylüyorum, ben bu yorumu yaparken Ali hocaya tek kelime bile etmedim, ondan da bir talep gelmedi. Tek amacım mağdur insanların mağduriyetlerinin giderilmesi. Neye vesile olacağını allah bilir ama bizde çok iyi şeylere vesile oldu. Çok fazla ayrıntıya girmek istemiyorum çünkü özelimiz var işin içinde ama eğer bir sıkıntınız varsa bu şarlatanlar yerine dürüst biriyle çalışmak istiyorsanız 0535 590 62 75 veya kendi sitesinden Ali hocaya ulaşabilirsiniz.

 34. SA HERKEZE ARKADAŞLAR ADEM HOCA BÜYÜM TUTMAZSA PARA İADESİ YAPARIM DEDİ ÜÇ AYDIR PARA İADESİ İÇİN OYALIYOR HER SEFERİNDE ARADIĞIM NUMARAYI ENGELLİYOR HİÇBİ ŞEKİLDE ADAMA ULAŞAMIYORUZ BÖYLESİ Bİ DOLANDIRICI İLK KEZ GÖRDÜM HEM BAŞTA BİŞEY DİYOR SONRA BAŞKA BİŞEY DİYOR ŞARLATANLIKTA ZİRVEDE BİR HERİF KESİNLİKLE PARA KAPTIRMAYIN

 35. dilek hocama bir aydir ulasamiyorum yaptigi calismanin etkisi goruldu mu anlayamadım verdiği numaradna cikmiyor acaba yeni numarasini bilen varmi?yazabilen olursa sevinirim eski numalaralari geçersiz diyor.

 36. Arkadaşlar hayırlı sabahlar herkese. Medyum Ali Gürses’i kesinlikle öneriyorum. Benim evliliğim sorunluydu, eşimin tarafı da benim taraf da hiçbir şekilde istemiyordu evlenmemizi ama Ali hoca sağolsun yaptığı çalışmayla işimizi düzeltti, hayatımızı değiştirdi desek yeridir. Allah binlerce kez razı olsun hocamdan. Ali gürses hem abilik yapıyor hem işinizi yerine getiriyor. Diğer dolandırcıılar gibi değil, tamamen doğru düzgün medyum hocadır, adım gibi eminim ve her kelimesine kefilim. Ulaşmak isteyen olursa sitesinde Ali hocanın numarası vesaire yazıyor girin bakın medyumali.com’da mevcut. Herkese acil şifalar, allah hepinizi hayretsin.

 37. Rızık açma büyüsü içni arayışımı Allah razı olsun Medyum Ali Gürses sonlandırdı. Ali Hoca adam gibi adam ve herkesle ayrı ilgileniyor. Hem kendim için hem de ablam için yaptırdığımız rızık açma çalışmalarında bir ayda etkiler görülmeye başladı. Şu an üçüncü aydayız ve ben ilk aydan beri çok yere yorum yaptım. Allah bin kere razı olsun. Bunun gibi insanları el üstünde tutmamız gerektiği için bu yorumu her gördüğüm yere yapacağım. Numarası 0535 590 62 75 arayıp görüşün nasıl biri olduğuna kendiniz şahid olun.

 38. ERDOĞAN HOCA PARA ÇALIYOR TELEFONLARI KAPATIYOR CEVAP BİLE VERMİYOR ŞARLATAN DOLANDIRICI!!!!! HAKKIM SONUNA KADAR HARAM OLSUN BİNLERCE LİRAMIZI ÇALDIN ADİ HERİF! BU ADAMA GÜVENMEYİN BİR KURUŞ ÖDEMEYİN!

 39. MEHMET İSİMLİ MEDYUM HOCAYA 1000 LİRA YILDIZNAME VE VEFK PARASI VERDİM GÜYA RIZKIMI AÇACAKTI OLAN RIZKIMI DA ÇALDI KAÇTI, ALLAHINDAN BUL MEHMET HOCA KESİNLİKLE GÜVENİLMEZ BİR DOLANDIRICISIN! KESİNLİKLE PARA KAPTIRMAYIN BU ADAMA!

 40. Şehzade Medyum isimli kişinin varlığı yokluğu şüpheli?! Nedense hiç telefonlar cevap alamıyorum. Artık iyi niyetinden şüphe etmeye başladım. Normalde işi yaptırmadan önce her an cevap veren hoca büyüsü tutmamaya başlayınca hiçbir şekilde cevap vermez oldu. Bu tarz yaşayanlar var mı benim gibi? Varsa lütfen altına yorum yapsın!

 41. Bundan sonra mahkemede görüşeceğiz şarlatan pençeli burak!!!!! Binlerce liralık kalpazanlık yapıyor her halt beklenir bu adamdan! Büyü dediği şeyler işe yaramıyor yaptığı çalışmalar bir iş yapmıyor!!!!!! Kesinlikle güvenemeyeceğiniz bir tip. SAKIN AMA SAKIN BİR KURUŞ PARA VERMEYİNİZ EĞER KAPTIRDIYSANIZ ADALETE GÜVENİN MAHKEMEYE BAŞVURUN

 42. dolandırıcı yılmaz eren! binlerce lira para almasına rağmen vefkimi yollamadı defalarca aramamıza rağmen cevap bile vermiyor zırnık para vermeyin yoksa dolandırılırsınız!!!! telefonlardan engellemesi ayrı bir komedi! sanki başka hat bulup arayamayız!

 43. HAKAN BÜYÜK İSİMLİ KİŞİ PİYASAYA YENİ ÇIKMIŞ GALİBA?! ÜNLÜLERİN MEDYUMUYUM BÜROKRATLAR BENİMLE ÇALIŞIYOR DEYİP DURUYOR! KENDİSİYLE ÇALIŞMAK LÜTUF GİBİ HAREKET EDEREK MİLLETİN İLGİSİNİ ÇEKMEYE UĞRAŞIYOR ŞARLATAN! BİZ TUZAĞINA DÜŞTÜK AMA BAŞKALARI İÇİN BU YORUMU YAZMAK BOYNUMUN BORCUDUR!

 44. Hocaların hocasıyım, çok eğitimli bilgiliyim diye gezen mustafa medyum bir büyünün hakkından gelemedi! Üç aydır büyümüzü yapıyor üç aydır! Yap yap bitmedi nasıl bir büyüyse! Paraya gelince hemen olsun, büyüye gelince yok efendim tutmadı tekrar tutmadı tekrar nereye kadar gidecek bakalım!

 45. Ah salak kafam burayı okusaydım hiç başıma gelmezdi bunun gibi sitelerin sayısının artması lazım rahman denen kalpazana bende para kaptırdım keşke fırsatım olsada zamanı geriye alabilsem… bin liramın hesabını kim verecek adama ulaşamıyoruz polise gittik zor bulunması dedi… allah haram etsin ne diyeyim…

 46. DOĞRU İSMİYLE MEDYUMLUK YAPAN MAHMUT KILIÇ HİÇBİR İŞE YARAMIYOR! BİZE VEFK YAZDI NE ETKİSİ VAR NE BAŞKA BİŞEY! SADECE LAF KALABALIĞI KENDİSİ!

 47. mesut medyuma para verdik adam heryerden engelledi bu nasil insanlik bu nasil karakter ya!!!!!abi yapamiyorsanz yapmayacaksaniz enazından söyleyin beklemeyelim umutlanmayalım parasini da verme yeterki vaktimizi umudumuzu calma!

 48. Hayırlı akşamlar. Tara adındaki medyumun internet sitesini takip edin, her gün numarası değişiyor! Her gün kaç kişiyi kazıklıyor acaba. Bize de bir numaradan aradığımızda farklı hesap, diğerinden farklı hesap numarası verdi bulmuş yöntemi yoluyor milleti kalpazan!

 49. Aslan hocanın iletişim bilgileri varmıdır? Dediği numaraya para gönderdik cepten çekildi mesajı geldi numara ulaşılamıyor şüpheye düştük… Ne zaman arasak meşgul veya ulaşılamıyor!

 50. ARKADAŞLAR VEFK ÇALIŞMASINI HERKES YAPAMAZ BİLİRSİNİZ AMA OLCAY DENEN KARAKTERSİZ HİÇ YAPAMIYOR! EN AZINDAN BOŞ KAĞIT BİLE YOLLAMAYA TENEZZÜL ETMİYOR ADAM YÜZSÜZ DOLANDIRICININ TEKİ!!!! SAKIN GÜVENİP BİR KURUŞ ÖDEMEYE KALKMAYIN YOKSA HAVA ALIRSINIZ HAVAAA!!

 51. Selam aleyküm, İstanbul’da yaşadığımdan dolayı buradaki medyum hocaları çok yakından tanıyorum çoğunada çalışma yaptırdım, kiminin etkisini belki ben görmedim belki büyü tutmadı zan altında bırakmayacağım ama muska yazarım diyip muskayı göndermeyen yasin hocayı ifşa etmek boynumuzun borcudur. Camideyim, namazdayım, takvadayım diye diye telefonları geçiştiriyor, istediğimiz muska 2 aydır gelmeyince biz de umudu kestik, şimdi ifşa ediyoruz…

 52. sakin recep kaplanla calismayin! bizden 500 500 aldi ustune kargo parasi diye 100 aldi fazlasini bagislarim diye yildiznamemizi yollamadi ici bos kagit geldi yanlis olmusdur dedi tekrar para istedi oyle olunca uyandik dümene……..

 53. PENÇELİ BURAK DOLAMBAÇLI YOLLARDAN ÇOK SAHTEKAR İŞLER YAPIYOR ALLAH ISLAH ETSİN PİSLİĞİ! BİR ALMANYADA BİR DANİMARKADA NEREDE GURBETÇİ VARSA ADAM ORADA! HEPSİNDEN 300 500 TOPLAYIP KAÇIYOR GİDİYOR BİZİ DE VURDU BURAK FIRTINASI! AMA YAKALARLAR YAKINDA GÖRÜR GÜNÜNÜ

 54. Kime güveneceğimizi şaşırıyoruz artık! Hep iyi yorum diyerek güvendiğimiz Meliha aslında dolandırıcının kralı çıktı, hiçbir şekilde yaptığı çalışmaların etkisini görmedik, adam mı kadın mı onu bile tam bilmiyoruz. Nasıl bir ruh hastasıysa telefonlara kimi zaman sinirli kimi zaman mutlu çıkıyor para dedikten sonra sesi değişiyor iş diyoruz sinirleniyor! Biz pes ettik ama hırpalandık resmen…

 55. ben de medyum olcay ve medyum hakan büyük ‘e para kaptıranlardanım ikisinin de aynı kişi olduğunu sonradan anladım kendi sitesindeki yorumlara aldanmayın hesap bilgileri de kendisine ait değil dikkat edin arkadaşlar

 56. Medyum Olcay’a para göndermiştim papaz büyüsü için ancak 5 gündür telefonlarına ulaşamıyorum hatta sitesi de bazen açılmamaya başladı aynı durumda olan var mı yine mi dolandırıldım?

 57. Merhaba arkadaşlar medyum emre aktaş ve medyum önay mağduruyum ben de ikisi de kargo ile fotokopi yolladı sonra da kapı duvar oldular size önerim internetteki isimleriyle hesap bilgilerinin aynı olmasına dikkat edin ikisinin de isimleri farklıydı ve sonradan internetten araştırınca medyum önay’ın eskiden medyum rahime ve medyum fikriye isimleriyle insanları dolandırdığını sonradan isim değiştirdiğini fark ettim

 58. medyum sehzade zedeler olarak resmen artik dernek kuracak seviyye geldik facebookta sayfalar gruplar bunun adiyla dolup taşıyor bende madurum bu konuda ahlaksız kadina cok paramiz gitti hepsi haram olsun

 59. Bizim için çok değerli bir eşyayı kaybettiğimiz için Meliha hocaya başvurarak bu eşyayı bulup bulamayacağını sorduk. Buluruz dedi. Bir taşa büyü yapacağını onu sallaya sallaya bulabileceğimizi söyledi. Ciddi de para istedi. Eşya bizim için manevi değerli olduğu için hiç düşünmeden kabul ettik. Parasını söylediği hesaba yatırdıktan sonra ortadan kayboldu kendisi… Bu kadına güvenip para yatırdığımız için çok pişmanım! Benim gibi mağdur olmayasınız diye yaşadıklarımı net şekilde aktarıyorum size…

 60. BURAYA YORUM YAZANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN! DİLEK İSİMLİ MEDYUMLA BEN DE ÇALIŞMAYA KARAR VERMİŞTİM KENDİSİNE 2000 LİRA İSTEDİĞİ ÖZEL BİR ÇALIŞMAYLA BAŞVURDUK PARAM ÇIKIŞMAYINCA TAKSİT YAPARIM DEDİ 500 500 GÖNDERİRKEN BURADAKİ YORUMLARI GÖRDÜM SONRADAN TAKSİTLERİNİ ÖDEMEMEYE KARAR VERDİM SİZE DEDİKLERİNİN AYNISINI BANADA DEDİ ALLAH RAZI OLSUN EN AZINDAN 1000LE KURTARDIK YOKSA HEPSİNİ KAPTIRACAKTIK!

 61. medyatik hocalarin piri diye gittik iyi astrolog dedik vefk yapariz dedi yaptigi vefk bir ise yaramadi! Kim olduğugunu biraz olsun tahmin etmişsinizdir her dakka tvye cikan o dolandirici Zeynel eroglu denen ahlaksız parayla reklamını yaptırıyor hicbi ise yaradigi yok şarlatanın

 62. Selamun Aleyküm herkese. Dolandırılanlara özellikle geçmiş olsun. Benim de benzer yaşadıklarım oldu fakat 2000 lira gibi rakamlarla atlatmayı başardım. Bundan sonra kiminle çalışmam gerektiğini de öğrendim. Bu gibi sitelere değer verin arkadaşlar, herkesle paylaşın. Bu sayede kim gerçek kim değil net olarak öğrenebiliyoruz. Sırf bu yorumu yapabilmek için oğlumun evindeki bilgisayara geldim. Kağan, uğur ve pençeli burak denen dolandırıcılara yüklü miktarda para kaptırdım. Bu isimler hala piyasada dolaşıyor para vermeyin ve hiçbir çalışma yaptırmayın yoksa benim gibi başınızı taşlara vurursunuz.

 63. 10- DOLANDIRILDIM !!!! 600 MILYON PARA VERDIM OCAK ORTASI SENDE OLACAK DEDIGI VEFKI NISANA GELDIK HALA GONDERMEDI!!!!!! MEDYUM ORHAN DENEN SEBEKEYE İNANMAYIN HERKESE FARKLI NUMARA VE İSİM VERİYOR TAMAMEN DOLANDIRMA AMAÇLI ÇALIŞIYOR?!!?!?!

 64. medyum adem ile calisanlara tek tavsiyem eger cok taksitli islem yaptiysaniz taksitlerinizi odemeyin kacin kurtulun biz tikir tikir her odemesini yaptik kendisinden bir gram fayda goremedik kimseye tavsiye etmiyorum

 65. Merhaba medyum ali gurses ile calistinizi okudum bizde ailecek cok zor bir durumdayiz ve bir turlu cesaret edemiyoruz etrafta cok fazla dolandirici oldugu icin gercektwn guvenebilirmiyiz

 66. ali gursesle calisma yapan veya vefki tutan varsa lutfen yazin 1 dogru yorum 1000kisiyi kurtarir litfen.alllhiniz varsa

 67. Arkadaşlar bi sorum olcak vefk yapıldığı bi hoca tarafından anlaşılırmı? Yani vefk etki ettiğinde karşı tarafta görülen değişimi ailesi fark edip bi hocaya götürdüklerinde hoca bu kişiye vefk yapılmış diyebilirmi bilgisi olan varmı

 68. Merhaba arkadaşlar ben de sizler gibi dolandırıldım bir de değil birkaç kişi üstte isimlerini göremedim ben de katkıda bulunmuş olayım
  Medyum Metin, Medyum Haluk, Medyum Halafzade, Medyum Sümeyye ve Medyum Nurhak
  Bu kişilerden uzak durun Google’a parayla reklam vererek üstte çıkıyorlar ama sizlerden o parayı zaten kat ve kat çıkarıyorlar

 69. bircok yere yazdim yayinlanmadi insallah burada yayinlarsiniz amacim insanlari uyarmak
  medyum diyar, medyum halafzade ve medyum nurhak’a para kaptirdim ben de vefk diye fotokopi yolladilar simdi tele cikmiyorlar banka hesap bilgileri de baska isimlere aitti onceden arastirmadim hata bende ama buraya isimlerini yaziyorum ki baskalarinin cani yanmasin

 70. Medyum Süheyla, Medyum Bilge, Medyum Efe, Medyum Nisa ilk aklima gelenler yeni degil ama 2 sene once bunlar tarafindan dolandirilmistim simdi tekrar arayisa girdigimde hala Google’a reklam verdiklerini gordum bu sahislardan uzak durun basta parayi aliyorlar sonra buyu cikti yok su cikti bunu yapmam lazim bunu bozmam lazim diye surekli parca parca para istemeye devam ediyorlar

 71. Herkesin sorunu var, Allah herkese acil şifalar versin, borçluya güç, dertliye derman versin. Bu devirde kimseye inanmayacaksın bunu da öğrenmiş olduk. Ama Ali Gürses gibi insanlara haksızlık etmemek gerektiğini söylemek lazım. Bu dünyada dolandırıcılar olduğu kadar iyi insanlar da var! Ali Hoca hem benim hem de ailemin büyük bir sıkıntısının dermanına vesile oldu. Manevi alemi iyi biliyor. Medyumali.com’dan ulaşmıştım, sitesindeki samimi anlatımına güvenerek kendisini aradım, Allah razı olsun çok yardımcı oldu. İnşallah hayatımız böyle gitmeye devam eder, ailecek kendisine duacıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir